Reklama

Strażnicy miejscy w Katowicach poszukiwani. Jest kilka wolnych etatów

Redakcja
Straż miejska w Katowicach po raz kolejny rekrutuje. Wymagania nie są wysokie, ale sama praca może być wymagająca. Poszukiwane są osoby chętne do pracy na stanowisku aplikanta.

Rekrutacja w straży miejskiej w Katowicach. Po raz kolejny i ostatni w tym roku poszukiwani są strażnicy. Chętni muszą spełniać podstawowe wymagania: mieć polskie obywatelstwo, ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, być fizycznie sprawni i niekarani.

Najpierw nowy pracownik podpisuje umowę na rok i w tym czasie pracuje jako aplikant. W tym czasie przechodzi szkolenie, które ma na celu nauczyć go, jak zachować się w ekstremalnych sytuacjach oraz najważniejszych zagadnień prawa. Wynagrodzenie strażnika miejskiego – aplikanta to 2 800 zł brutto. Po 12 miesiącach i zdanym egzaminie jest możliwe zawarcie umowy na czas nieokreślony oraz awans na stanowisko młodszego strażnika. Wtedy wynagrodzenie wzrasta do 3 055 zł brutto. Poza tym straż miejska w Katowicach oferuje dodatek za wieloletnią pracę (od 5 do 20 proc.) uzależniony od posiadanego stażu, możliwość dalszych awansów, dodatkowe wynagrodzenie roczne – „trzynastka”, bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, preferencyjne ubezpieczenia grupowe, bezpłatne zajęcia z taktyk interwencji.

Aktualnie poszukiwanych jest 6 osób do pracy. Oferty wraz z dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego osoby składającej ofertę wraz z adnotacją: „Nabór nr KS.110.8.2020.JK z dnia 24.12.2020 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant Straży Miejskiej w Katowicach”. Chętni mają czas do 20 stycznia 2021 roku. Więcej informacji TUTAJ oraz pod numerem telefonu 32/494-02-06.


Tagi:

Komentarze

  1. rampampam 29 grudnia, 2020 at 3:09 pm - Reply

    3400 brutto płaci niemiecki market. 3900 brutto ma policjant po kursie. Zacznijcie płacić przyzwoicie, albo zlikwidujcie tę wydmuszkę.

Dodaj komentarz

*
*