Reklama

Straż miejska poszukuje chętnych do pracy

Redakcja
Trzeba mieć ukończone 21 lat, średnie wykształcenie i być sprawnym fizycznie. To podstawowe wymagania dla osób, które chcą zostać strażnikiem miejskim. Straż Miejska w Katowicach ma kilka wolnych miejsc pracy.

Trwa rekrutacja strażników miejskich w Katowicach. Wymagania nie są wygórowane. Kandydaci muszą mieć polskie obywatelstwo, ukończone 21 lat, uregulowany stosunek do służby wojskowej, nie mogą być karani i powinni być sprawni fizycznie. W ofercie można przeczytać, że praca strażnika jest trudna i wyczerpująca. Wymaga zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Na początek wyłonieni kandydaci otrzymają umowę o pracę na okres 12 miesięcy. W tym czasie aplikanci muszą przejść podstawowe szkolenie obejmujące praktykę w terenie podczas patroli. Ich wynagrodzenie wynosi 2 695 zł brutto. Po roku przechodzą egzamin. Jeśli jego wynik jest pozytywny, to mogą podpisać już umowę na czas nieokreślony i awansują na stanowisko młodszego strażnika. Pensja to 3 055 zł brutto. Poza tym strażnicy mogą otrzymać dodatek za wieloletnią pracę (od 5% do 20% w zależności od przepracowanych lat), mają tzw. trzynastkę i świadczenia socjalne. Aktualnie straż miejska ma 4 wolne etaty.

Osoby zainteresowane pracą w straży miejskiej w Katowicach muszą złożyć dokumenty do 14 marca. Koperty opisane imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego wraz z adnotacją: “Nabór  nr KS.110.2.2019.JK z dnia 28.02.2019 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant  w Straży Miejskiej w Katowicach” są przyjmowane przez dyżurnego przy ul. Żelaznej 18,  w godz. 6.00 – 16.00, we wszystkie dni tygodnia. Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu. 32-494- 02 06


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*