Reklama

Statyści potrzebni do filmu wojennego. Zdjęcia będą powstawały w Katowicach

Zdjęcie poglądowe.

Redakcja
Statyści do filmu poszukiwani. W Katowicach będą powstawały zdjęcia do filmu reżysera, który ma na swoim koncie współpracę z gwiazdami, takimi jak Nicole Kidman, Scarlett Johansson i Ben Kingsley.

Praca na planie filmowym. Poszukiwane są osoby do pracy przy koprodukcji polsko-brytyjskiej. W Katowicach oraz w okolicach Katowic na początku grudnia będą realizowane zdjęcia do najnowszego filmu w reżyserii Jonathana Glazera. Twórca ma na swoim koncie filmy “Sexy Beast” z Benem Kingsleyem, “Pod skórą” ze Scarlett Johansson oraz “Narodziny” z Nicole Kidman. W Polsce będzie kręcił film wojenny. Dlatego poszukiwani są mężczyźni, którzy wcielą się w postacie żołnierzy i oficerów niemieckich. Statyści muszą być w wieku od 16 do 60 lat. Wynagrodzenie to 100 zł netto za dzień zdjęciowy. Osoby, które zdecydują się pracować w kolejnych dniach, będą miały wyższą stawkę – 150 zł netto.

Zainteresowani powinni wysłać zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] dopiskiem “film” zawierające: imię i nazwisko, aktualne (zrobione w dniu zgłoszenia) zdjęcie twarzy (front i profil) i sylwetki oraz miejscowość i numer telefonu. Plan zdjęciowy w Katowicach potrwa od 1 do 5 grudnia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*