Reklama

Sprawcy napadu na ul. 3 Maja zatrzymani dzięki monitoringowi

Redakcja
Kilka dni zajęło policjantom namierzenie sprawców napadu na 24-letniego mężczyznę w jednej z kamienic na ul. 3 Maja. Pomogło upublicznienie nagrania z monitoringu i postawa ochroniarza jednego z centrów handlowych.

4 listopada około godz. 6 rano do klatki schodowej kamienicy przy ul. 3 Maja wszedł mężczyzna, a za nim trzech innych. Zmusili go, żeby oddał im m.in. telefon komórkowy, portfel z kartami płatniczymi i wszystkie dokumenty. Poszkodowany straty wycenił na 3 tys. zł. Całe zajście nagrały kamery monitoringu zamontowane wewnątrz i na zewnątrz budynku. Na nagraniu widać twarze sprawców, mimo że ci próbowali zasłonić kamerę.

Kilka dni temu policja upubliczniła nagranie. Widział je też ochroniarz jednego z centrów handlowych. Wczoraj rozpoznał jednego ze sprawców, zatrzymał go i powiadomił policję. Złodziej to 22-latek z Katowic. Dzisiaj policyjni wywiadowcy zatrzymali jego kolegów, dwóch 24-latków. Wszystkich czeka teraz przesłuchanie i postawienie zarzutów.


Tagi:

Komentarze

  1. marzyciel 11 grudnia, 2017 at 8:48 pm - Reply

    no cóż…życzyłbym sobie, żeby te złodziejaszki były publicznie rozstrzelane żeby pozostała patola i inni podludzie widzieli co ich może spotkać

Dodaj komentarz

*
*