Reklama

Sprawcy kradzieży kosmetyków w Galerii Katowickiej zobaczyli się na zdjęciach w internecie i zgłosili na policję

Redakcja
W poniedziałek katowicka policja opublikowała zdjęcia młodych mężczyzn, którzy podejrzewani byli o kradzież kosmetyków z Galerii Katowickiej. Już dzień później sprawcy zgłosili się na komisariat. Jeden z nich napisał wiadomość do portalu Katowice24.info, w której przeprasza i przekonuje, że jest mu wstyd.

Do kradzieży kosmetyków doszło 27 listopada 2020 roku w jednym ze sklepów kosmetycznych w Galerii Katowickiej. Podejrzewani mężczyźni po wejściu do sklepu ukradli kosmetyki o wartości prawie tysiąca złotych. Ich wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring.

Po publikacji zdjęć w internecie, sprawcy sami zgłosili się na policję. Jak się okazało to uczniowie jednego z katowickich liceów. Pochodzą z Korei Południowej. Przyznali się, że wynieśli kosmetyki i za nie nie zapłacili.

Jak napisał w mailu do portalu Katowice24.info jeden z nich, jest mu bardzo przykro i przepraszają za to co zrobili.


Tagi:

Komentarze

  1. Natalia 16 grudnia, 2020 at 12:09 pm - Reply

    Taką postawę się szanuje, każdy może popełnić błąd ważne żeby umieć się do niego przyznać. Pomijam oczywiście falę hejtu jaka wylała się wczoraj w komentarzach ze względu na ich pochodzenie, ale uznajmy że taka już polska mentalność 😉

    • Ewa 16 grudnia, 2020 at 9:21 pm Reply

      Taaaa…. Zareagowali dopiero, kiedy zobaczyli się w internetach – po prawie miesiącu od zdarzenia. Nie wiem, czy taką postawę się szanuje. Gdyby nie zdjęcia, w życiu by się nie zgłosili.

Dodaj komentarz

*
*