Reklama

Sklep z ciuchami z drugiej ręki. Jutro otwarcie Bazar Concept Store

K. G.
Wyszukują najciekawsze i najbardziej oryginalne ubrania, i sprzedają je u siebie. Można u nich kupić modną ortalionową kurtkę albo koszulkę z popularnej kreskówki. Od jutra w stacjonarnym sklepie zacznie działać Bazar Concept Store.

Ubrania mają być wyselekcjonowane zgodnie z aktualnymi trendami w modzie ulicznej. Nie zabraknie też ponadczasowej klasyki. Lokalne pralnie mają doprowadzić ciuchy do stanu używalności.

W ofercie sklepu znajdziemy też polskie marki streetwearowe. Do tej pory Bazar ogłosił współpracę z Unleashed, We Peace It Apparel, Diaval oraz Harpagan. Ale nie samymi ciuchami będą tu handlować. Fani rowerów będą mogli zrobić przegląd u Mechanika, a miłośnicy dobrej muzyki – kupić płytę winylową. Do tego będzie można odpocząć i napić się Johna Lemona, a także zjeść lody od Lodowato. Właściciele zapowiadają organizowanie wydarzeń muzycznych, ale też działania artystyczne jak wernisaże, warsztaty, panele dyskusyjne z udziałem artystów z Polski i zagranicy.

Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się w sobotę w godz. 10-20. Zobaczymy premiery nowych kolekcji marek współpracujących ze sklepem i specjalnie przygotowaną ofertę odzieży używanej. Za warstwę muzyczną będzie odpowiadać Tomasz Wirski – dyrektor kreatywny marki MSBHV oraz Dmitruk, CEO BAZAR. Potem impreza przeniesie się do katowickiego klubu Prepar.

Bazar Concept Store otworzy się w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 7b. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-20, a w soboty w godz. 10-15.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*