Reklama

Samochód do wygrania w urodzinowym konkursie Supersamu

G. Ż.
Fiata 500 można będzie wygrać w konkursie, który organizuje Dom Handlowy Supersam. Podstawowe warunki to zrobienie zakupów za odpowiednią kwotę, spostrzegawczość i znajomość historii sklepu i miasta.

8 października DH Supersam będzie obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji sklep przygotował kilka atrakcji. Do rozdania będą kupony rabatowe (każdy o wartości 20 zł) dla pierwszych 300 osób, które zrobią zakupy za minimum 100 zł. O 16.30 będzie tort urodzinowy, a godzinę później wystąpi Cleo z tancerkami.

W czasie, kiedy odbędzie się urodzinowa impreza, będzie już trwał konkurs, w którym do wygrania jest warty 37 900 zł Fiat 500. Zabawa ma charakter dwuetapowy. W pierwszym, trwającym od 5 do 12 października, trzeba policzyć gwiazdki umieszczone wewnątrz oraz na szybach stojącego już w Supersamie auta. Z tą liczbą trzeba się zgłosić do punktu obsługi konkursu, wypełnić kartę zgłoszeniową i pokazać paragon na zakupy w sklepie za co najmniej 50 zł.

10 osób, które podadzą liczbę gwiazdek najbardziej zbliżoną do rzeczywistej (podobno da się je policzyć), zostanie zaproszonych do finału. Ten odbędzie się 15 października o godz. 17. Finaliści będą odpowiadać na pytania z historii DH Supersam. Tekst na ten temat zostanie zamieszczony na stronie internetowej centrum. Jeśli potrzebna będzie dogrywka, wówczas pytania dotyczyć będą historii Katowic.

Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, wygra Fiata 500. Podatek od nagrody w konkursie zapłaci Supersam.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*