Reklama

Na ulicy w Bogucicach rzuciła się z nożem na koleżanki

Ł. K.
W jednej z dzielnic Katowic kobieta zaatakowała swoje koleżanki. Policjanci zatrzymali mieszkankę Sosnowca i znaleźli przy niej nóż kuchenny.

Kobieta, która rzuciła się na swoje koleżanki z nożem, została zatrzymana przez policjantów z Katowic. Do ataku doszło kilka dni temu, 27 stycznia, w Bogucicach. Dwie kobiety spotkały się ze znajomą na ul. Markiefki. Koleżanka zaczęła im grozić i wybuchła kłótnia. Podczas bojki pomiędzy znajomymi, jedna z nich wyciągnęła nóż i zaatakowała pozostałe. Po czym szybko uciekła do pobliskiego sklepu.

Po otrzymaniu zgłoszenia od dwóch poszkodowanych kobiet funkcjonariusze pojechali na miejsce i w sklepie odnaleźli napastniczkę. To 26-letnia mieszkanka Sosnowca, która była pijana. Policjanci znaleźli przy niej nóż kuchenny. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Zaatakowane kobiety zostały niegroźnie zranione. Ze względu na bardzo niebezpieczne zachowanie 26-latki prokurator wszczął w tej sprawie postępowanie z urzędu. Kobieta z Sosnowca usłyszała zarzut naruszenia czynności narządu ciała oraz kierowania gróźb karalnych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*