Reklama

Rutkowski: Nożownik niedawno pracował w warsztacie samochodowym na pograniczu Niemiec i Holandii

Łukasz Kądziołka
Dariusz Nożownik niedawno ukrywał się w warsztacie samochodowym na pograniczu Niemiec i Holandii. Tak twierdzi Krzysztof Rutkowski. Były detektyw nadal utrzymuje, że jest w stanie znaleźć podejrzanego o morderstwo szefa kiboli GKS Katowice. Wyznacza wyższą nagrodę za pomoc w jego ujęciu.

Pod koniec ubiegłego roku Krzysztof Rutkowski twierdził, że nagroda jest niepotrzebna, bo jego ludzie są bardzo blisko ustalenia gdzie przebywa Dariusz Nożownik. Później były detektyw wyznaczył nagrodę za pomoc w jego znalezieniu i ogłosił, że podejrzany ukrywa się najprawdopodobniej na terenie Wielkiej Brytanii. Dzisiaj Rutkowski zwiększył kwotę nagrody i podał najnowsze informacje. Nadal twierdzi, że odnalezienie Nożownika to kwestia czasu. – Dariusz Nożownik jest wyjątkowo ostrożny. Jednak w związku z tymi poszukiwaniami, które są prowadzone, doszło też do wielu zatrzymań innych tzw. kiboli. Inni wpadają w wyniku poszukiwań Nożownika. Pewne informacje zaczynają się zazębiać – mówi właściciel biura detektywistycznego Rutkowski Patrol.

PRZECZYTAJ TEŻ: Krzysztof Rutkowski daje nagrodę za pomoc w namierzeniu Dariusza Nożownika

Najnowsze zdjęcie Nożownika pochodzi sprzed morderstwa.

Jeszcze kilka tygodni temu podejrzany o morderstwo miał pracować w warsztacie samochodowym na pograniczu Holandii i Niemiec. Dokładniej w rejonie pomiędzy miejscowościami Venlo, a Osnabrück. – Jest to w stu procentach potwierdzona informacja, że to był Dariusz Nożownik – mówi Krzysztof Rutkowski. Pokazał też zdjęcie podejrzanego, które ostatnio opublikowała śląska policja. To zdjęcie sprzed morderstwa – Jest to w miarę świeże zdjęcie. Oczywiście Nożownik może zmieniać swój wizerunek – mówi. Rutkowski podniósł dzisiaj wysokość nagrody za pomoc w schwytaniu Nożownika, z 10 tys. zł do 10 tys. euro.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jest list gończy za nożownikiem

Poszukiwania podejrzanego o zamordowanie 19-letniego Dominika Koszowskiego w centrum Katowic trwają od sierpnia zeszłego roku. Nożownik jest ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*