Reklama

Jest list gończy za nożownikiem

Łukasz Kądziołka
Prawdopodobnie to on zabił byłego piłkarza młodzieżowych drużyn GKS-u Katowice. Ukrywa się od sierpnia. Teraz prokuratura wydała list gończy za Dariuszem Nożownikiem. Jest podejrzewany o zamordowanie 19-letniego Dominika na ul. 3 Maja w Katowicach.

Do morderstwa doszło w nocy z 21 na 22 sierpnia. Jeden z uczestników bójki dwukrotnie pchnął nożem 19-latka, byłego piłkarza młodzieżowych drużyn GKS-u Katowice. Od tamtej pory toczy się śledztwo. Kilka dni po zdarzeniu policja ujawniła zdjęcia 3 podejrzanych. Dwaj z nich szybko zgłosili się na policję. Brali udział w bójce, ale to nie oni zadali śmiertelne ciosy.

Od dłuższego czasu policja nie potrafiła namierzyć sprawcy zabójstwa. Mimo że, jak ujawniliśmy, ukrywając się, wysyłał listy katowickiego MOPS-u. Policja dobrze go zna. Jest szefem bojówki kiboli GKS-u Katowice.

PRZECZYTAJ: Podejrzany o zabójstwo 19-letniego Dominika pisze pismo do MOPS-u i prosi o pomoc

Teraz Prokuratura Okręgowa w Katowicach wydała za nim list gończy. Podejrzanym o morderstwo i usiłowanie zabójstwa ojca zmarłego Dominika jest Dariusz Nożownik. Policja publikuje jego pełne dane:

Dariusz NOŻOWNIK

s. Jana i Elżbiety

ur. 9.09.1981 r. w Katowicach

zam. ost. w Katowicach

PESEL: 81090908696

leg. się d.o. AYX116409

Prokuratura apeluje o kontakt z policją. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu podejrzanego proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach pod numerem telefonu 32 200 14 44 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami 997 i 112.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*