Reklama

Rusza druga edycja konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze

Szymon Kosek
Po raz kolejny amatorskie zespoły z Katowic mogą spróbować swoich sił w konkursie Dzielnica Brzmi Dobrze. Na zwycięzców czekają m.in.warsztaty i nagrania w studiu.

W konkursie mogą brać udział zespoły, które nie są i nie były dotychczas związane z żadną wytwórnią muzyczną. Grupy muszą pochodzić z Katowic. W konkursie wyłonione zostaną 4 zespoły, które otrzymają patronat Katowice Miasto Muzyki UNESCO. Będą też mogły skorzystać ze wsparcia w postaci warsztatów, organizacji koncertów, nagrań w studiu, sesji zdjęciowych i videosesji.

By wziąć udział w konkursie, trzeba wysłać trwający do 5 minut filmik pokazujący zespół. Należy do niego dołączyć opis z informacjami o nazwie, wykonywanej muzyce, składzie i dzielnicy, z jakiej pochodzi. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym [email protected] do 25 marca do godz. 23.59. Zespoły, które przejdą pomyślnie pierwszy etap selekcji, zostaną zaproszone na przesłuchanie, które odbędzie się 8 kwietnia w sali koncertowej Katowice Miasto Ogrodów. Zwycięzców wybierze profesjonalne jury.

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu i dane kontaktowe, można znaleźć na stronie organizatora.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*