Reklama

Rozpoczęły się targi 4 Design Days

Łukasz Kądziołka
W ciągu czterech dni odwiedzający zobaczą ponad 200 stoisk wystawców, skorzystają z porad projektantów wnętrz i obejrzą filmy z architekturą w roli głównej. Dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Czwartek i piątek to dni dla profesjonalistów, a w weekend MCK będzie otwarte dla wszystkich.

Design i architektura zagościły po raz drugi w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Podczas dwóch dni otwartych dla publiczności będzie można nie tylko zobaczyć najnowsze rozwiązania z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz, ale również posłuchać znanych i nagradzanych architektów. W tegorocznej edycji 4 Design Days weźmie udział ponad 200 wystawców m. in. producentów farb, armatury łazienkowej, mebli czy oświetlenia.

Ci, którzy odpowiednio się przygotują (wezmą ze sobą rzut mieszkania) będą mgli skorzystać z porad projektantów wnętrz.  Ponadto odbędą się panele dyskusyjne z udziałem znanych śląskich architektów. O kondycji współczesnej architektury opowiedzą m. in. Robert Konieczny, Przemo ŁukasikTomasz Konior.

Poza tym nie zabraknie aktorów i gwiazd telewizji znanych z zamiłowania do architektury i designu. Posłuchać będzie można Natalii Nguyen, Tomasza Pągowskiego i Zbigniewa Urbańskiego, a Piotr Polk zaprezentuje kolekcję swoich mebli. Będą też pokazy kulinarne, a równolegle odbędą się targi niezależnego designu Silesia Baazar Dizajn vol. 3.

Dla dzieci przygotowano warsztaty architektoniczne, podczas których będą mogły zaprojektować swój pokój. Na miejscu będzie działała też strefa gastronomiczna. 4 Design Days będzie otwarte dla gości w sobotę i niedzielę od godizny 10 do 18. Bilety wstępu kosztują 5 zł, rodzinny – 10 zł. Można je kupić na miejscu lub TUTAJ. Dla dzieci w wieku szkolnym (za okazaniem legitymacji szkolnej) i emerytów  jest darmowy. Pełny program jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*