Reklama

Rozdajemy vouchery na zlot food trucków

Redakcja
W piątek o godz. 12 na Rynku rozpoczyna się ostatni w tym roku zlot food trucków. Dla naszych czytelników mamy 3 bezpłatne vouchery na danie z wybranego gastrowozu.

Tym razem do centrum Katowic  przyjedzie prawie 30 food trucków.  Nie zabraknie zwycięzców kwietniowej edycji konkursu na najlepsze danie zlotu – B.B Kings, jak również food trucka dzielącego się japońską zupą miłości – Akita Ramen. Dużą część zlotu stanowić będzie śląska ekipa food trucków, min. Klapsznita (tosty), Montownia smaku i zdrowia (podpłomyki), Roll’n’Juice (gofry bąbelkowe, tajskie lody), Wusztzkarry (kiełbaski). Będzie można skosztować kuchni greckiej, tureckiej, bałkańskiej, gruzińskiej oraz rozmaitych słodkości – m.in. hiszpańskich churros i mini donutów. Na zlocie stanie także namiot katowickiego pubu Browariat oraz strefa On Lemon.
Na scenie pojawią się artyści biorący udział w projekcie Miasta Ogrodów – Dzielnica Brzmi Dobrze. Natomiast w niedzielę wieczorem wystąpi Gutek.
Food trucki zostaną na Rynku do godzin wieczornych w niedzielę. Dla naszych czytelników mamy 3 vouchery na wybrane dania. O tym jak je zdobyć napiszemy w mailu, który wyślemy do subsrtybentów naszego newslettera o godz. 12:30.

Jeśli ktoś chciałby się jeszcze dopisać do newslettera może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*