Reklama

Rabaty w zamian za oddanie używanych ubrań. Akcja w centrum handlowym

S. K.
Podczas weekendowej akcji w Centrum Handlowym 3 Stawy będzie można oddać używane ubrania. W zamian klienci dostaną karty zakupowe. Odzież zostanie przekazana Stowarzyszeniu Dom Aniołów Stróżów.

Zbiórka potrwa od 7 do 9 października. Ubrania będzie można oddawać na specjalnym stanowisku w godzinach od 10 do 20. Żeby dostać kartę zakupową, tego samego dnia trzeba zrobić na terenie centrum zakupy za minimum 10 złotych, a następnie pokazać paragon hostessie. Za 3 kg można dostać kupon o wartości 30 złotych, a za 5 kg – 50 złotych. Odzież musi być czysta i zdatna do użytku.

Centrum zapowiada, że jeżeli w trakcie akcji łączna waga oddanych ubrań przekroczy 1000 kg, na konto Domu Aniołów Stróżów wpłynie dodatkowo 1000 złotych. Oprócz tego, stowarzyszenie dostanie specjalny rower rehabilitacyjny.

Przy okazji, dla wszystkich klientów, Centrum 3 Stawy przygotowało książeczki rabatowe i vouchery. Będzie je można odebrać na terenie sklepu oraz w wybranych miejscach w Katowicach, a także poprzez specjalną aplikację Qpony.pl.

Dla dzieci przez cały weekend odbywać się będą warsztaty recyklingu, podczas których dzieci dowiedzą się, jak wykorzystać zużyte przedmioty. Będą też kolorowanki i zabawy poprowadzone przez animatorki.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*