Reklama

Przebiegną 15 km z Sosnowca do Katowic

W sobotę odbędzie się bieg z Sosnowca do Katowic. Zawodnicy będą mieli do pokonania 15 kilometrów. Trasa jest podobna do tej, którą jeździ tramwaj numer 15.

To trzecia edycja biegu "15tka". W ubiegłym roku zawodnicy pobiegli z Katowic do Sosnowca, ale tym razem trasa będzie odwrócona. Wszystko przez remonty w centrum Sosnowca. Nie zmieni się jednak dystans, który będą musieli pokonać zawodnicy. Przebiegną 15 kilometrów, częściowo wzdłuż trasy tramwaju nr 15.

Biegacze ruszą w sobotę o godzinie 14 z Parku Sieleckiego przez Pogoń i Stary Sosnowiec. Dalej przebiegną pomiędzy stawami Morawa i Hubertus. W Katowicach trasa będzie poprowadzona przez dzielnice Szopienice, Burowiec i Zawodzie. Tutaj biegacze wbiegną na bulwary Rawy i przez centrum Katowic dotrą do mety zlokalizowanej na pl. Szewczyka. Każdy, kto zmieści się w regulaminowym czasie 135 minut, odbierze medal. Organizatorzy przygotowali też loterię z nagrodami. Chociaż zapisy online zostały zakończone kilka dni temu, to będzie też można zapisać się na miejscu, w biurze zawodów. Koszt startu to 60 zł. Więcej informacji TUTAJ.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości