Reklama

W kościele w Katowicach odbędzie się spotkanie o problemie wykorzystywania seksualnego

Redakcja
Spotkanie dotyczące ważnego problemu odbędzie się w katowickim kościele. U dominikanów o wykorzystywaniu seksualnym będzie mówiła psycholog i seksuolog.

Wykorzystywanie seksualne jako temat spotkania w kościele w Katowicach. To spotkanie Dominikańskiej Szkoły Teologii, czyli inicjatywy powołanej kilka lat temu przez katowicki Klasztor Dominikanów. To wykłady skierowane do osób dorosłych. Udział w DST jest płatny, ale dominikanie organizują również otwarte spotkanie dla wszystkich chętnych. Jedno z takich spotkań odbędzie się jutro w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Katowicach. Na spotkanie do kościoła przy ul. Sokolskiej 12 zakonnicy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematem wykorzystywania seksualnego. 

Poprowadzi je dr Ewa Kusz, która jest psychologiem, seksuologiem, terapeutą i zastępcą dyrektora Centrum Ochrony Dziecka przy Akademii Ignatianum w Krakowie. Wykorzystywanie seksualne zostanie ukazane szeroko jako problem społeczny. Jednak poruszony zostanie przede wszystkim temat wykorzystywania małoletnich również w kościele. Spotkanie “Rozmowy ważne – problem wykorzystywania seksualnego” odbędzie się we wtorek, o godz. 19.00. Udział w spotkaniu w zamian za dobrowolny datek do parafialnej skarbonki. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*