Reklama

Praca w Capgemini. Firma chce zatrudnić w Katowicach 200 osób

Siedziba Capgemini mieści się w biurowcach Silesia Business Park.

G. Ż.
Po raz kolejny Capgemini ogłasza dużą rekrutację. Największe szanse na pracę w tej firmie mają osoby, które znają biegle co najmniej jeden, a najlepiej dwa języki obce. Firma chce zatrudnić w tym roku w swoim oddziale w Katowicach 200 osób. W niektórych działach za samo przejście do Capgemini, firma płaci premię w wysokości 3000 zł.

Najbardziej poszukiwane w Katowicach są osoby znające języki obce, przede wszystkim angielski, niemiecki, francuski i niderlandzki. Firma zatrudni też inżynierów i administratorów sieci i infrastruktury, a także konsultantów oraz architektów z obszarów: automatyzacji, wirtualizacji, rozwiązań chmurowych, bazodanowych, serwerowych, sieciowych oraz Business Intelligence.

Capgemini zatrudnia w Polsce 7742 osoby. Prawie 25% z nich pracuje w Katowicach. Obecnie poszukiwane są osoby mówiące po niemiecku, francusku, niderlandzku, hiszpańsku, włosku czy w językach skandynawskich: norweskim, duńskim, szwedzkim.

Do końca kwietnia Cloud Infrastructure (jeden z dwóch oddziałów Capgemini w Katowicach) oferuje nowym pracownikom powitalny bonus rekrutacyjny. Premia w wysokości 3000 PLN brutto przyznawana jest każdej osobie zatrudnionej na stanowisko doradcy klienta, mówiącej w języku niemieckim, a także każdej osobie zatrudnionej jako pracownik biurowy z językiem niemieckim. Trzeba jedna znać technologie JAVA, PHP czy .NET.

Osoby ze znajomością niemieckiego, niderlandzkiego lub fińskiego, które chcą pracować na stanowisku doradcy klienta, mają szansę na pracę zdalną. Jak informuje Capgemini, w domu można pracować w pełnym wymiarze czasu pracy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*