Reklama

Polskie piosenki według Miuosha. Darmowy koncert w NOSPR

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Miuosh ze swoim zespołem, orkiestrą NOSPR, a wśród gości m.in. Justyna Święs, Muniek Staszczyk i Sebastian Riedel. Tak będzie podczas niepodległościowego koncertu w Katowicach. Można spodziewać się długich kolejek po darmowe bilety.

Zbliża się setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji, 11 listopada, raper Miuosh wystąpi z gośćmi w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. – To wyjątkowe połączenie klasyki polskiej muzyki popularnej, pewnego rodzaju historii, nowego brzmienia i wspaniałych, utalentowanych gości. Jestem zaszczycony, że to akurat ja mogłem się tym zająć. Jedna z ciekawszych przygód mojego muzycznego życia – mówi Miuosh. Piosenki takie jak „Miłość Ci wszystko wybaczy” czy „Sen o Victorii” pojawią się w wyjątkowych aranżacjach i wykonaniu. Raperowi na scewnie będzie towarzyszyła jak zawsze FDG. Orkiestra. Poza tym pojawią się muzycy NOSPR i zaproszeni goście. Razem z Miuoshem wystąpią: Marcelina, Justyna Święs, Muniek Staszczyk, Sebastian Riedel, Maciej Lipina, Mateusz Konieczny, Daria Ryczek i Joanna Kściuczyk-Jędrusik. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Bezpłatne wejściówki będą dostępne od wtorku, 6 listopada, od godz. 17 w siedzibie NOSPR. Początek koncertu o godz. 21.


Tagi:

Komentarze

  1. Karolina 15 listopada, 2018 at 10:37 am - Reply

    Szkoda, że wejściówki zniknęły w 10 minut. Jak duża pula trafiła bezpłatnie do mieszkańców, a ile zostało rozdysponowane wśród urzędników i krewnych i znajomych? 1800 miejsc w NOSPR, jedna osoba mogła odebrać max. 2 bilety. Czyżby 900 osób obsłużono w 10 minut?

  2. P 4 listopada, 2018 at 8:10 pm - Reply

    „Raper” na etacie urzędu.

Dodaj komentarz

*
*