Reklama

Policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny w bramie w centrum Katowic. Proszą o pomoc

Łukasz Kądziołka
Katowiccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego ciało znalezione zostało w centrum miasta. To wydarzenie sprzed prawie dwóch lat, ale teraz policja opublikowała zdjęcia zwłok.

Ciało mężczyzny, którego zdjęcia zostały upublicznione dzisiaj przez katowicką komendę policji, znaleziono już w 2020 roku. Dokładnie 7 stycznia w bramie kamienicy przy ul. Młyńskiej 7-9. Do tej pory policjantom nie udało się ustalić tożsamości zmarłego. Dlatego dzisiaj postanowiono pokazać zdjęcia zwłok i podać szczegółowy rysopis.

Rysopis: wiek z wyglądu około 35-50 lat, wzrost około 176 cm, sylwetka średnia, włosy czarne, broda koloru czarnego, twarz owalna.

Ubiór: kurtka koloru szarego z napisem na rękawach o treści: „Scorpion”, niebieskie spodnie jeansowe, sweter koloru czarno-białego oraz czarne buty.

Policjanci apelują do osób które mają jakiekolwiek informacje dotyczące denata, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*