Reklama

Pobyt w Katowicach za zdjęcie. Miasto organizuje konkurs i promuje zameldowanie

Ł. K.
Pobyt w Katowicach dla dwóch osób. To nagroda dla osoby, która zrobi najlepsze zdjęcie ulubionego miejsca w Katowicach. Ruszył zapowiadany konkurs, który jest częścią kampanii promocyjnej „Melduje się w Kato”.

Niedawno w mieście rozpoczęła się kampania promująca zameldowanie w Katowicach. Jak zapowiedziano na początku października, jednym z elementów kampanii jest konkurs. Zaskakująca dla niektórych może być główna nagroda, bo jest nią pobyt w Katowicach. Ma to zachęcić bliskich osoby mieszkającej tutaj do odwiedzin i poznania miasta. Żeby zdobyć nagrodę, trzeba zrobić zdjęcie ulubionego miejsca w Katowicach i dodać do tego komentarz uzasadniający taki wybór. Należy też oznaczyć dwie osoby (muszą mieć konto na Facebooku), które uczestnik chciałby zaprosić do Katowic. Komentarze ze zdjęciami, należy publikować pod tym postem:

https://www.facebook.com/Katowice.eu/posts/212682384301716?__cft__[0]=AZWO4veF9PRnHoXRndMCYnDtrkjz8JDtQpu7gdJKNjzZhDK4DQBUg2pt82pSWHpt6LxDmfKCQyOgbWBAFk7Von1DjLYzmkjBibi9h_C-kSV6fijsWOMJ5By1mJCRX9FqM8VW8Fnls8pGjLYHZWS_EMEY&__tn__=%2CO%2CP-R

Uczestnik konkursu musi być osobą pełnoletnią, posiadać Katowicką Kartę Mieszkańca i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Każdy może opublikować maksymalnie jedno zdjęcie, a jeśli ktoś skomentuje post więcej niż raz, to brana pod uwagę będzie wyłącznie pierwsza odpowiedź. Odpowiedzi konkursowe można przesyłać do 20 listopada, do godz. 23.59.
Główna nagroda to nocleg we wskazanym terminie dla 2 osób, obiad i kolacja w restauracji dla 3 osób, wycieczka po Katowicach z przewodnikiem i wejściówka do muzeum dla 3 osób. Kolejne 5 osób, których odpowiedzi spodobają się komisji, otrzyma upominki związane z Katowicami. Komisja składa się z szefowych wydziału promocji i komunikacji społecznej UM Katowice oraz przedstawiciela organizatora, czyli firmy Grupa PRC Holding.

Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 24 listopada do godz. 16.00 na profilu Facebook Katowic. Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Piotr 21 października, 2021 at 10:34 am - Reply

    Wygra ten, kto prześle zdjęcia z czterema palmami… 😉

Dodaj komentarz

*
*