Reklama

Nagrody za zdjęcie lub wideo nowego tramwaju

Redakcja
Konkurs dla tych, którzy często jeżdżą tramwajem. Organizator transportu i producent wagonów zachęcają do zabawy w czasie ferii. Można wygrać gadżety.

Transportowy konkurs dla pasażerów i nie tylko. ZTM wraz z firmą Pesa zorganizowali zabawę z okazji ferii zimowych. Konkurs pod nazwą „Upoluj PESĘ” nie jest zbyt wymagający. Żeby wziąć w nim udział należy polubić stronę ZTM na Facebooku. Następnie uczestnik musi przesłać zdjęcie lub wideo przedstawiające najnowsze wagony, które poruszają się po Katowicach i miastach ościennych. Chodzi o tramwaje Pesa 2017N. Upolowaną Pesę trzeba przesłać poprzez wiadomość prywatną lub mailowo na adres [email protected]. Do wygrania są gadżety od ZTM oraz Pojazdów Szynowych Pesa Bydgoszcz, w tym m.in. power bank, kalendarz, kubek, pendrive, smycz, długopisy, odblask, parasol, chusta, kabel przejściowy oraz torba.

Konkurs trwa od 5 do 17 stycznia do godziny 18.00. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Komisja wybierze 3 najlepsze zdjęcia lub wideo. Wyniki ogłoszone zostaną 22 stycznia. Każda osoba, biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na późniejsze publikacje zdjęć lub materiałów wideo.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*