Reklama

Off Festival odwołany. Zamiast tego będą koncerty z polskimi wykonawcami

Redakcja
Jedna z największych imprez w Katowicach odwołana. Festiwalowe lato nie będzie w tym roku tak nieudane jak w zeszłym, ale zabraknie Off Festivalu. Organizatorzy proponują za to trzy dni koncertów.

Choć wiele osób zapomina już o pandemii, to nadal większość dziedzin życia nie wróciła do normy. Tak jest między innymi z imprezami. Koncerty się odbywają, ale największy problem dotyczy imprez masowych. Część festiwali zapowiedziała już, w jaki sposób zostaną przeprowadzone. Jednak jedno z dwóch najważniejszych katowickich wydarzeń nie odbędzie się w tym roku. Jeszcze pod koniec kwietnia Off Festival informował o tym, że data imprezy pozostaje bez zmian. Teraz stanowisko organizatorów uległo zmianie.

Przenosimy OFF Festival na przyszły rok, na pierwszy weekend sierpnia 2022, ale nie tracimy ducha. Również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club!” – czytamy w komunikacie popularnego „Offa”.

Od razu podana została data festiwalu w 2022 roku. Ma się on odbyć w dniach od 5 do 7 sierpnia. Organizatorzy stwierdzili, że pandemia „nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal, o jakim marzymy„. Karnety z roku 2020 i roku 2021 zachowują ważność.

Zamiast tego organizatorzy Off Festivalu zaprosili swoją publiczność na „OFF Country Club”. W tym samym miejscu, czyli Dolinie Trzech Stawów i tym samym terminie, w którym miał się odbyć festiwal, zagrają polscy artyści. Na scenie wystąpią: Mitch & Mitch i Artur Rojek (6 sierpnia), Brodka i król (7 sierpnia), Smolik i Quebonafide (8 sierpnia). Każdy dzień OFF Country Club jest osobno biletowany. Bilet jednodniowy kosztuje 109 zł. Pula jest ograniczona. Można je kupić TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*