Reklama

Od prawie 20 lat policja nie potrafi ustalić kim był mężczyzna, który zmarł w katowickim szpitalu. Teraz publikuje jego zdjęcia

Redakcja
Katowicka policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, który zmarł w katowickim szpitalu prawie 20 lat temu. Dotychczas funkcjonariuszom nie udało się go zidentyfikować, dlatego teraz proszą o pomoc. Być może ktoś rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę.

Trafił on do Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach 30 października 2004 roku. Został przywieziony przez załogę pogotowie ratunkowego, które zabrało go z pl. ks. Emila Szramka. Mężczyzna był nieprzytomny i do czasu śmierci, która nastąpiła 19 listopada 2004 roku, nie odzyskał przytomności.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 55-60 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, twarz trójkątna, cera blada, brwi krzaczaste, włosy krótkie, ścięte na jeża z łysiną czołową, oczy niebieskie, nos średni przekrzywiony w lewą stronę, uszy średnie przylegające.

Znaki szczególne: widoczne ubytki w uzębieniu.

Z uwagi na fakt, że dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny, policja apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00, 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*