Reklama

Nowy sklep TK Maxx otworzy się w Katowicach

Redakcja
Kolejny sklep sieci TK Maxx otworzy się w Katowicach. Powstaje w Silesia City Center. Otwarcie zaplanowano w najbliższych tygodniach. 

Amerykańska sieć sklepów rozszerza działalność w Katowicach. Powstanie kolejny sklep TK Maxx. Pierwszy znajduje się w Galerii Katowickiej i przyciąga bardzo wielu klientów. Widać o zwłaszcza w czasie pandemii, bo z powodu limitów obowiązujących w placówkach handlowych do wejścia często ustawiają się długie kolejki. Teraz kolejny sklep powstanie w największym centrum handlowym w Katowicach i w województwie śląskim. TK Maxx w Silesia City Center będzie zlokalizowany po wschodniej stronie galerii. Zajmie częściowo powierzchnię po markecie Tesco i będzie miał 2100 m kw. Asortyment markowych produktów zostanie podzielony na sześć działów: moda damska i męska, obuwie, akcesoria (w tym galanteria i artykuły kosmetyczne), produkty dla dzieci, domu oraz zwierząt. W nowo otwartym sklepie TK Maxx dostępny będzie również dział Gold Label, oferujący marki z wyższej półki w okazyjnych cenach.
Najprawdopodobniej otwarcie nastąpi jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Jednak na razie firma nie podaje dokładnego terminu.

TK Maxx to sieć sklepów, w których klienci znajdą przede wszystkim odzież – ubrania damskie, męskie, dziecięce oraz buty, akcesoria i dodatki dla domu. Oferuje markowe produkty w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.


Tagi:

Komentarze

  1. tomasz 11 marca, 2021 at 2:30 pm - Reply

    Wypada oznaczyć treść reklamową panie Żądło 😀

    • Grzegorz Żądło 11 marca, 2021 at 2:54 pm Reply

      Nie tylko wypada, ale nawet trzeba i wszystkie takie treści są na naszej stronie oznaczone. Tyle, że nie jest to treść reklamowa.

Dodaj komentarz

*
*