Reklama

Nowy Lidl w Katowicach otwarty. Maszyny do szycia wyprzedały się w 15 minut

Redakcja
Klienci dopisali, ale tłumów na otwarciu nowego sklepu sieci Lidl nie było. Największym zainteresowaniem cieszyły się maszyny do szycia, szczoteczki soniczne czy zestawy Lego Duplo.

Mieszkańcy nie szturmowali wejścia do nowego Lidla w Katowicach, ale przyszło sporo osób. Trzynasty sklep sieci Lidl został dzisiaj otwarty na osiedlu Ptasim w Brynowie. Wcześniej mieścił się tam Piotr i Paweł, a od dłuższego czasu lokal na parterze był pusty. Od dzisiaj mieszkańcy osiedla będą mieli blisko do jednego z najpopularniejszych marketów spożywczych. Jednak spożywcza oferta nie cieszyła się dzisiaj aż taką popularnością jak wszelkiego rodzaju sprzęty do domu.

W ciągu 15 minut klienci wykupili maszyny do szycia. Spora przecena na miksery również nie umknęła ich uwadze. Można je było kupić prawie 60% taniej niż zwykle. Kolejny towar, który okazał się hitem, to soniczne szczoteczki do zębów czy maszynki do strzyżenia zwierząt. Szybko sprzedały się tez zestawy Lego Duplo, które były tańsze o około 30%. Niektóre wózki były wypełnione po brzegi urządzeniem do czyszczenia ultradźwiękami. Za jego pomocą można odnowić na przykład biżuterię, monety, okulary czy szczoteczki do zębów. Oferta przedmiotów do domu będzie aktualna aż do wyczerpania zapasów. Natomiast promocje spożywcze mają obowiązywać do 15 czerwca.

 

Lidl przy ul. Gawronów jest czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 7.00-21.00. W piątki, soboty i niedziele handlowe od 7.00 do 22.00.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*