Reklama

Nowy cykl w Katowice24.info. Osoby publiczne już mogą się bać

Redakcja
Już jutro (26 lutego) w portalu Katowice24.info rozpoczynamy nowy cykl pt. „Zbita Śmietanka”. Znajdą się w nim informacje i plotki z życia śląskich i zagłębiowskich osób publicznych, żeby nie powiedzieć celebrytów.

Nie oszukujmy się, chyba każdego interesują zakulisowe rozgrywki, prywatne życie znanych ludzi, romanse, skandale i to wszystko, o czym na co dzień raczej nie można przeczytać w rubrykach Informacje, Kultura czy Biznes. Dlaczego „Zbita Śmietanka”? Zbita, bo będziemy raczej surowymi recenzentami poczynań bohaterów tej rubryki. A śmietanka dlatego, że jednak ci, o których piszemy są, a przynajmniej powinni stanowić elitę miasta i regionu. Jak się nie raz przekonacie, kluczowe jest tu słowo powinni.

Nie będziemy nikogo oszczędzać. Czasem zażartujemy, czasem pochwalimy, a czasem będziemy złośliwi. Liczymy, że bohaterowie naszych publikacji mają do siebie dystans.

Mamy nadzieję, że nowy cykl, który chcemy publikować zawsze w niedzielę, przypadnie wam do gustu. Pewnie znajdą się tacy, którzy nas skrytykują, ale ta rubryka ma wywoływać emocje, więc jakoś to przeżyjemy.

Pierwszy odcinek już w niedzielę o godz. 12. Milej lektury.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*