Reklama

Sierpień rekordowym miesiącem dla Katowice24.info

Redakcja
W sierpniu portal Katowice24.info odwiedziło ponad 60 tysięcy osób. To najlepszy wynik w krótkiej historii serwisu. Do tej pory rekordowym miesiącem był dla nas czerwiec, w którym stronę odwiedziło prawie 38 tysięcy czytelników.

Według programu Google Analytics, strona Katowice24.ino miała w sierpniu 60 095 unikalnych użytkowników (to inaczej unikalne adresy IP), którzy odwiedzili nas 87 304 razy i wykonali 128 776 odsłon. Czytają nas nie tylko mieszkańcy Katowic, ale też m.in. Warszawy (13,82%), Krakowa (12,73%), Wrocławia (2,48%), Bielska-Białej (2,14%), Chorzowa (1,61%), Sosnowca (1,47%), Tychów (1,38%), Siemianowic Śląskich (1,38) czy Gdańska (1,37%). W sumie w sierpniu kontakt ze stroną mieli czytelnicy z 1925 miejscowości w 78 krajach.

Statystyki sierpien

Zdecydowanie najchętniej czytanym tekstem był ten o powodach zainstalowania kamer w męskiej toalecie w Galerii Katowickiej. Drugim najpopularniejszym tekstem był komentarz Grzegorza Żądło, redaktora naczelnego portalu na temat stanu bezpieczeństwa w Katowicach. Trzecie miejsce zajął materiał na temat kiboli Ruchu Chorzów, którzy bili ludzi i demolowali lokale na ul. Mariackiej.

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za zaufanie. Robimy wszystko, żeby na portalu Katowice24.info nigdy nie brakowało ciekawych, a przede wszystkim rzetelnych treści. Od samego początku istnienia strony stawiamy na jakość i to się nigdy nie zmieni.

Liczymy, że w kolejnych miesiącach nasz zasięg będzie rósł równie szybko jak do tej pory. Zwłaszcza, że już niedługo w portalu pojawią się nowości. Czytajcie nas uważnie. A najlepiej zapiszcie się do newslettera. Wtedy nie przegapicie niczego ważnego.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*