Reklama

Nielegalne wyścigi w Katowicach. Policja zrobiła kontrolę

Redakcja
Policjanci nie dopuścili do nielegalnych wyścigów na jednej z ulic Katowic. Skontrolowali kilkadziesiąt samochodów, a część właścicieli pożegnała się z dowodami rejestracyjnymi.

Centrum handlowe 3 Stawy to popularna lokalizacja dla miłośników tuningowanych samochodów. W ostatni weekend spora grupa kierowców po raz kolejny spotkała się na tzw. spocie. Gromadzące się na parkingu w sobotę, 17 kwietnia, auta zauważyli policjanci. Policja traktuje takie spotkania jak zagrożenie na drodze. Jak informuje komenda miejska policji, takim zdarzeniom często towarzyszą nielegalne wyścigi. Dlatego zanim ktokolwiek zaczął się ścigać, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego katowickiej komendy rozpoczęli kontrolę pojazdów. Sprawdzali pojazdy po przeróbkach pod kątem technicznym.

W kontroli zatrzymano aż 20 dowodów rejestracyjnych. Policjanci nałożyli także 28 mandatów karnych, które w głównej mierze były związane ze stanem technicznym pojazdów.


Tagi:

Komentarze

 1. Edward 22 kwietnia, 2021 at 10:37 pm - Reply

  Państwo policyjne

 2. wulf 20 kwietnia, 2021 at 4:54 pm - Reply

  rotfl pierwszy raz w życiu widziałem wyścigi polegające na staniu koło auta, gadaniu, i robieniu sobie fotek

 3. Jaro 20 kwietnia, 2021 at 1:32 pm - Reply

  Tutaj mają rację . Nie raz, nie dwa były nielegalne wyścigi w Katowicach.
  Drogi publiczne nie są od tego aby były na nich przeprowadzane wyścigi.
  Wszystko fajne jest do momentu wypadku i ofiar. Wtedy jakoś nikt nie jest chętny do pokazania swojej gęby i głośne powtórzenia, że wyścigi uliczne to jego życie i on w tym nic złego nie widzi. Jakoś wtedy wszyscy milczą a słychać tylko płacz rodziny ofiary/ofiar.

 4. Patopolicjant 20 kwietnia, 2021 at 11:59 am - Reply

  Albo gazem kobietom po oczach albo rozganianie demonstracji przedsiębiorców albo ochrona bazyliki. Tak buduje się zaufanie do służb w społeczeństwie.

  • RobbieBobbie 22 kwietnia, 2021 at 8:09 pm Reply

   Co jest złego w ochronie bazyliki? Z tym gazem też nie przesadzaj – wiele kobiet zachowywało się tak prymitywnie i agresywnie na tych protestach, że inaczej niż gazem się nie dało im przemówić do rozumu.

   • kokogut 23 kwietnia, 2021 at 1:12 am Reply

    Dokładnie tak. Tusk by się nie patyczkował i nikomu by to nie przeszkadzało, a tu od razu, ze państwo policyjne.

    • Sebastian 23 kwietnia, 2021 at 7:25 am Reply

     Już byś z Tuskiem się nie ośmieszał..

Dodaj komentarz

*
*