Reklama

Napad na kobietę w centrum Katowic. Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy

Redakcja
Miał śledzić kobietę przez dłuższy czas. Mężczyzna zaatakował ją i ukradł wartościowe przedmioty. Teraz sprawca napadu w centrum Katowic jest poszukiwany. Policja udostępnia nagrania z monitoringu.

Kilka dni temu w centrum Katowic doszło do napadu na kobietę. Jak ustaliła policja, młody mężczyzna miał śledzić ją od Rynku. W pewnym momencie, u zbiegu ulic 1 Maja i Dudy-Gracza, zaatakował. Sytuacja wydarzyła się w sobotę, 12 sierpnia, między 5.20 a 7.10 w okolicach hotelu. Mężczyzna ukradł wartościowe przedmioty i uciekł. Prokuratura dla dobra śledztwa nie podaje czy poszkodowana ucierpiała w trakcie napadu i co zostało skradzione. Policja udostępniła nagrania z kilku kamer monitoringu zarejestrowane po napadzie.

Osoby, które mogą pomóc policji w ustaleniu tożsamości bądź miejsca przebywania sprawcy napadu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerami telefonów: 32/200-20-00 (w godz. 8-15) lub 32/200-25-55 i 997 (przez całą dobę). Policja gwarantuje anonimowość.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*