Reklama

Na os. Tysiąclecia powstaje czwarta „wieża”. To ostatni etap inwestycji mieszkaniowej

Ł. K.
Krakowski deweloper rozpoczął czwarty i ostatni etap dużej inwestycji mieszkaniowej. Na parterze budynku znajdzie się klub fitness, a na 15 piętrach powstanie prawie 150 mieszkań. Większość z nich już została sprzedana.

Nowy budynek, podobnie jak poprzednie postawione przez Activ Investment na os. Tysiąclecia, będzie miał 15 pięter. Czwarta i ostatnia wieża będzie zlokalizowana przy ul. Chorzowskiej 212. Mieszkania mają mieć od 27 do 100 m kw. powierzchni. Na parterze ma się znaleźć klub fitness o powierzchni ponad 1500 m kw. Z kolei poziom – 1 i 1 jest zarezerwowany na parking. Miejsca postojowe powstaną również wokół budynku. Łącznie będzie ich około 130.

Mieszkania w stanie deweloperskim można już kupić. Ceny za 1 m kw. wahają się od  4600 do 5650 zł brutto. Większość lokali już znalazła przyszłych właścicieli. Wolnych zostało 21 mieszkań. Deweloper uzyskał pozwolenie na budowę przy ul. Chorzowskiej w połowie czerwca. Aktualnie trwają prace ziemne. Wykonawcą jest firma Grimbud z Nowego Sącza. Planowany termin zakończenia budowy to koniec 2019 roku. Wieża „D” ma zostać oddana do użytku na początku 2020 roku. Activ Investment nie zdradza ile będzie kosztowała inwestycja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*