Reklama

Na os. Tysiąclecia powstaje czwarta „wieża”. To ostatni etap inwestycji mieszkaniowej

Ł. K.
Krakowski deweloper rozpoczął czwarty i ostatni etap dużej inwestycji mieszkaniowej. Na parterze budynku znajdzie się klub fitness, a na 15 piętrach powstanie prawie 150 mieszkań. Większość z nich już została sprzedana.

Nowy budynek, podobnie jak poprzednie postawione przez Activ Investment na os. Tysiąclecia, będzie miał 15 pięter. Czwarta i ostatnia wieża będzie zlokalizowana przy ul. Chorzowskiej 212. Mieszkania mają mieć od 27 do 100 m kw. powierzchni. Na parterze ma się znaleźć klub fitness o powierzchni ponad 1500 m kw. Z kolei poziom – 1 i 1 jest zarezerwowany na parking. Miejsca postojowe powstaną również wokół budynku. Łącznie będzie ich około 130.

Mieszkania w stanie deweloperskim można już kupić. Ceny za 1 m kw. wahają się od  4600 do 5650 zł brutto. Większość lokali już znalazła przyszłych właścicieli. Wolnych zostało 21 mieszkań. Deweloper uzyskał pozwolenie na budowę przy ul. Chorzowskiej w połowie czerwca. Aktualnie trwają prace ziemne. Wykonawcą jest firma Grimbud z Nowego Sącza. Planowany termin zakończenia budowy to koniec 2019 roku. Wieża „D” ma zostać oddana do użytku na początku 2020 roku. Activ Investment nie zdradza ile będzie kosztowała inwestycja.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*