Reklama

Mieszkańcy posprzątają dolinę Kłodnicy

Redakcja
Każdy, kto chce zadbać o zieleń w mieście, może pomóc w sprzątaniu doliny rzeki Kłodnicy. W weekend mieszkańcy usuną zalegające tam śmieci, a później będą mogli zjeść wspólnie ciepły posiłek.

Sezon na sprzątanie w Katowicach rozpoczęty. W tym tygodniu sprzątali już mieszkańcy Załęża, a w weekend z kolejnych zielonych terenów znikną śmieci. Tym razem akcja zostanie przeprowadzona w Ligocie. Porządkowanie doliny Kłodnicy odbędzie się w sobotę. Cała akcja potrwa 4 godziny. Mieszkańcy pozbierają śmieci na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Hetmańskiej. Na miejscu dostaną rękawice i worki na śmieci. Te zapełnione wylądują później w kontenerach. Po zakończeniu sprzątania na wszystkich uczestników będzie czekał poczęstunek z grilla i gorąca herbata. Początek akcji o godz. 9. Zbiórka obok placu zabaw przy ul. Adwentowicza.


Tagi:

Komentarze

  1. Arkadiusz 13 kwietnia, 2019 at 10:10 am - Reply

    Kłodnica płynie też przez Panewniki .Co z Kalwarią i dalszymi odcinkami przez Kokociniec, okolice os. Bema do granicy Katowic a Rudą Śląską. Wygląda na to że to już nie NASZE KOCHANE MIASTO. Kiedyś ktoś mi powiedział że tutaj to już wrony zawracają i chyba tak jest . Z poważaniem Arkadiusz Myśliwski Katowiczanin od 63 lat

Dodaj komentarz

*
*