Reklama

Mężczyzna został kopnięty w twarz. Policja szuka świadków [WIDEO]

Ł. K.
Szedł ulicą i został zaczepiony przez dwóch obcych mężczyzn. Jeden z nich kopnął go w twarz. Mieszkaniec Katowic upadł i leżał na jezdni. Teraz policja udostępnia nagranie z monitoringu i szuka agresywnego mężczyzny.

Najpierw podeszli i zaczęli rozmowę, a później jeden z nich wyrwał przechodniowi siatkę z butelkami. Na nagraniu widać jak szczuplejszy mężczyzna rzuca nią na ziemię. Już wydaje się, że dwóch obcych odejdzie. Jednak agresywny mężczyzna odwraca się i kopie 39-latka w twarz. Do sytuacji doszło w zeszłą środę, 12 lipca, około godziny 21 w Zawodziu. Dokładniej na przejściu dla pieszych u zbiegu ulic 1 Maja i Marcinkowskiego. Mężczyzna, po tym jak został kopnięty, upadł na jezdnię. Leżał tak dopóki ktoś go nie zauważył. – Przechodnie wzięli go na bok i wezwali pogotowie – relacjonuje dalszą część nagrania kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP w Katowicach. Całe zdarzenie nagrała prywatna kamera monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie ciała 39-letniego mieszkańca Katowic. Wszystkie osoby, które rozpoznają napastnika na zdjęciach i nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555 lub 997.


Tagi:

Komentarze

  1. Tomasz 20 lipca, 2017 at 2:31 pm - Reply

    Droga redakcjo bardzo dobrze, że opublikowaliście nagranie, ale może by tak przybliżyć sprawcę ?!

    • romek 21 lipca, 2017 at 7:37 am Reply

      Po co Ci zbliżenia ? Mało masz szczegółów w postaci plecaka z logiem Adidasu ,czarne adidasy z biała podeszwą. Możesz to połączyć i dopasować do osoby ,która wg Ciebie pasuje !

Dodaj komentarz

*
*