Reklama

Mężczyzna wyżył się na tabliczce informującej o jeżach [WIDEO]

Łukasz Kądziołka
Agresywny mężczyzna zdewastował tabliczkę przy drodze. To znak z akcji “Uwaga Jeże” zapoczątkowanej przez mieszkańca Mysłowic. W Katowicach jego znaki mają pecha do wandali.

Inicjatywa mieszkańców zniszczona przez agresywnego mężczyznę. Chodzi o tabliczkę “Uwaga Jeże”, która niedawno pojawiła się na os. Witosa. To pomysł mieszkańca Mysłowic. Postanowił on ostrzec kierowców i zwrócić ich uwagę na jeże przechodzące przez jezdnię, umieszczając ręcznie robione tabliczki przy drogach. Kilka takich charakterystycznych żółtych znaków z namalowanym jeżem trafiło do Załęża i na os. Witosa. Już wcześniej zdarzało się, że te tabliczki były w różnych miejscach kradzione czy dewastowane.

Tym razem udało się to nagrać. W sobotę, 24 kwietnia, około południa mieszkanka os. Witosa zauważyła mężczyznę z psem, który niszczy tabliczkę na ul. Obroki. Pani Sylwia specjalnie obróciła kamerę tak, żeby było widać co się dzieje na poboczu. Połamany znak został przez sprawcę porzucony. Tabliczka wytrzymała tu miesiąc, a był to pierwszy taki “znak drogowy” postawiony przez Sebastiana Pisiula z Mysłowic. – Szkoda tej tabliczki, bo ja mam sentyment zwłaszcza do tych pierwszych. Ludzie piszą do mnie, że to jednak coś daje i jak je widzą, to zwalniają – mówi pomysłodawca akcji, która jest już obecna w miastach w różnych częściach Polski. Tabliczka najprawdopodobniej wróci w to miejsce, ale nie wiadomo czy autor zgłosi tę sprawę służbom. Nie jest to pierwsza nieprzyjemna sytuacja związana z akcją “Uwaga Jeże ” w Katowicach. Niedaleko od tego miejsca stała kolejna, przy ul. Wiśniowej, która też została zabrana. Samą akcję można śledzić TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

 1. Gall 28 maja, 2021 at 2:19 pm - Reply

  Tak najprawdopodobniej ul.Obroki 63…

 2. Obyś usiadł na jeżu :) 26 kwietnia, 2021 at 4:20 pm - Reply

  Tacy inteligentni są kibice gieksy na witosa.

 3. Jerzy 26 kwietnia, 2021 at 4:02 pm - Reply

  On mieszka tu na obrokach i często tu chodzi z psem. Mam nadzieje że znajdą tego tępaka.

 4. Otaczają mnie głupcy 26 kwietnia, 2021 at 2:39 pm - Reply

  Odważny wojownik, nieźle znokautował tę tabliczkę. Nawet przed sekundę nie miała szans z takim potężnym tytanem …intelektu.

Dodaj komentarz

*
*