Reklama

Mercedes wjechał w autobus komunikacji miejskiej. Są utrudnienia

G. Ż.
Groźnie wyglądające zderzenie w centrum Katowic. Na przystanku na tył autobusu najechał osobowy mercedes. Nikt nie został poszkodowany.

Do zderzenia doszło około godz. 13.30 na przystanku przy ul. Sokolskiej (na pasie w kierunku północnym), tuż za skrzyżowaniem z ul. Chorzowską. Na tył autobusu linii 657 najechał mercedes. Przód osobówki jest poważnie uszkodzony. Patrol drogówki już dojechał na miejsce, ale dokładnych szczegółów zderzenia policjanci jeszcze nie ustalili. Prawy pas ulicy Sokolskiej na odcinku kilkudziesięciu metrów jest zablokowany. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.


Tagi:

Komentarze

  1. Błażej 5 października, 2017 at 11:00 pm - Reply

    To nie zatoka jest problemem tylko szerokość jezdni i prędkość jadących nią kierowców. Bez sensu są na niej po 2 pasy ruchu w każdą stronę. Światła na skrzyżowaniu Sokolska – Chorzowska wymuszają następny przystanek tutaj ze względu na to, że nie tylko szanowni kierowcy poruszają się po mieście, ale także piesi. I dojście na przystanek Katowice Sokolska zajmuje absurdalnie dużo czasu.

  2. AAA 5 października, 2017 at 3:15 pm - Reply

    Właściciel Merca powinien zgłosić sie po odszkodowanie do UM./KZKGOP za usytuowanie przystanku bez zatoki w samym centrum miasta. Kuriozum polega na tym ze dosłownie 100m wcześniej jest zatoka i przystanek na którym zatrzymuja sie dokładnie te same autobusy. Obecnie 657 i inne zatrzymują na ul Sokolskiej przed skrzyżowaniem z Chorzowska – po czym po przejechaniu rzeczonego skrzyżowania zatrzymują sie ponownie na feralnym pesudoprzystanku.

Dodaj komentarz

*
*