Reklama

Mecze reprezentacji Polski na dużym ekranie. Będzie strefa kibica na Stadionie Śląskim

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Stadion Śląski przygotowuje się do mundialu. Na czas mistrzostw świata w Katarze powstanie tu strefa kibica. Wstęp będzie płatny.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej coraz bliżej. Mundial w Katarze rozpocznie się 20 listopada i potrwa do 18 grudnia. Reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację 22 listopada od meczu z Meksykiem. To i każde kolejne spotkanie biało-czerwonych podczas mistrzostw będzie można obejrzeć na Stadionie Śląskim. W strefie kibica zlokalizowanej w przestrzeni biznesowej obiektu transmitowane będą też mecze Polska-Arabia Saudyjska (26 listopada), Polska-Argentyna (30 listopada). Oprócz meczów reprezentacji Polski będzie można też obejrzeć spotkania półfinałowe, mecz o 3. miejsce i finał.

Cała strefa pomieści do 200 osób. Mecze będą wyświetlane na ekranie o powierzchni 20 m kw. Do dyspozycji gości będzie strefa gastronomiczna. Dla dzieci przygotowany zostanie kącik zabaw z akcesoriami do rysowania i malowania. Nie zabraknie również stołu do piłkarzyków. Jest również możliwość wykupienia miejsc w strefie VIP z cateringiem i obsługą.

Wstęp do strefy będzie płatny. W cenie 29 zł jest miejsce siedzące, voucher na jedzenie i picie o wartości 20 zł, bezpłatny parking i zwiedzanie stadionu. Zwiedzanie będzie możliwe dwie godziny przed meczem, a w jego trakcie goście przejdą przez szatnię reprezentacji Polski, tunel zawodniczy, arenę  główną i trybuny Stadionu Śląskiego.

Sprzedaż biletów do strefy kibica i do strefy VIP ruszyła 24 października. Bilet można kupić TUTAJ lub stacjonarnie w recepcji Stadionu Śląskiego. W celu zakupu biletów do loży VIP trzeba kontaktować się z działem marketingu pod adresem: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*