Reklama

Ma 8 miesięcy, a przeszedł już 4 operacje. Syn katowickiego policjanta potrzebuje pomocy

Redakcja
Potrzebna pomoc dla dziecka policjanta z Katowic. Chłopczyk urodził się z wadą przewodu pokarmowego. Ma zaledwie 8 miesięcy, a przeszedł już 4 operacje.

Policjant katowickiej komendy prosi o pomoc. Na co dzień pracuje w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, a po pracy zajmuje się ciężko chorym synkiem. Wojtuś urodził się w 36. tygodniu ciąży. Okazało się, że ma zarośnięte jelito cienkie. 8-miesięczny chłopczyk był już operowany 4 razy i dwa razy pokonał sepsę. Poza tym konieczne było pięciokrotne przetaczanie krwi i dwukrotne immunoglobuliny.

Żeby Wojtuś mógł dogonić swoich rówieśników, konieczne jest wsparcie finansowe.

Z racji problemów z odpornością rehabilitację musimy odbywać w domu, musimy także ograniczać wyjścia do minimum i kontakty z innymi, przez co nie mamy możliwości korzystać z publicznej opieki czy wsparcia różnych bezpłatnych programów. Każdy nasz dzień jest inny i nigdy nie wiadomo, co przyniesie kolejny” – piszą jego rodzice na stronie zbiórki.  Wojtuś wymaga bardzo intensywnej rehabilitacji, która jest kosztowna oraz kontroli u wielu specjalistów, co w czasie pandemii jest bardzo skompilowane.

Zbiórka na rehabilitację Wojtusia jest prowadzona przez portal siepomaga.pl. Leczenie synka katowickiego policjanta można wesprzeć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*