Reklama

KZK GOP wprowadza nową aplikację do kupowania biletów przez telefon

Kupując bilet przez telefon, nie trzeba pamiętać o jego kasowaniu.

S. K.
Dotychczas bilety można było kupować przez telefon przy użyciu aplikacji CallPay i Mobilet. Ta pierwsza zostanie wycofana do końca stycznia. Mobilet będzie działać równolegle z wprowadzoną właśnie aplikacją SkyCash.

Podobnie jak poprzednie platformy, SkyCash umożliwia bezgotówkowy zakup biletu jednorazowego w każdym miejscu i o każdej porze. Aplikacja jest darmowa, dodatkowo po jej pobraniu pierwszy bilet o wartości do 4 zł można skasować za darmo.

By korzystać z nowej platformy, trzeba zasilić swoje konto np. przelewem bankowym. Jest też możliwość podłączenia karty płatniczej, dzięki czemu pieniądze są pobierane bezpośrednio z konta bankowego użytkownika. By kupić bilet, potrzebny jest dostęp do internetu. Co ważne, bilety muszą być kupowane zaraz po wejściu do autobusu lub tramwaju. Ich zakup jest równoznaczny ze skasowaniem, nie można więc kupować ich „na zapas”. Bilet do kontroli można okazać już w trybie offline.

Zakup biletów to nie jedyna usługa oferowana przez SkyCash. Aplikacja umożliwia także m.in. płatności za przejazd pociągami, wypłacanie gotówki z bankomatów, doładowanie telefonu na kartę i opłacanie domowych rachunków.


Tagi:

Komentarze

  1. […] Poprzez aplikację SkyCash można też kupować bilety PKP Intercity i Przewozów Regionalnych. 2 stycznia usługę wprowadził też KZK GOP. […]

  2. y 2 stycznia, 2017 at 3:22 pm - Reply

    Kolejami Śląskim?

    Aplikacja umożliwia także m.in. płatności za przejazd pociągami,……

Dodaj komentarz

*
*