Reklama

Kradzież perfum w Galerii Katowickiej. Policja poszukuje tej kobiety

Redakcja
Katowiccy policjanci poszukują kobiety, która jest podejrzewana o kradzież perfum w Galerii Katowickiej. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policją.

Do kradzieży perfum w Galerii Katowickiej doszło 2 września 2020 roku. Podejrzewana kobieta, po wejściu do jednego ze sklepów, zabrała 3 flakony perfum i wyszła. Wartość skradzionych rzeczy to ponad 700 zł. Wizerunek podejrzewanej kobiety zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby, które rozpoznają widoczną na zdjęciu kobietę, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 84 lub pod adresem e-mail: [email protected]

AKTUALIZACJA W środę 7 października policja poinformowała, że dzięki pomocy internautów, ustaliła już tożsamość poszukiwanej kobiety. Stąd na zdjęciu zasłoniliśmy jej twarz.


Tagi:

Komentarze

 1. Luiza 7 października, 2020 at 11:42 pm - Reply

  Mi skradziono 1600zł w supersamie. Wiedzialam w którym miejscu i o ktorej godzinie i Katowicka policja zapytala mnie czy złapałam złodzieja „za rękę”? Jesli nie to nie pomogą. Śmieszne.

 2. fred 6 października, 2020 at 9:11 am - Reply

  kradzież perfum i już po miesiącu wyraźne zdjęcie z monitoringu w prasie. Gwałt czy ciężkie pobicie i po 2 latach zdjęcie z pikselozą lub info, że monitoring był padnięty…….

  • Grzegorz Żądło 6 października, 2020 at 9:33 am Reply

   Wszyscy komentujący w ten sposób nie rozumieją jednej prostej rzeczy. W sytuacji kiedy ktoś jest podejrzewany i nie jest znana jego tożsamość, prokuratura może zezwolić na publikację wizerunku. Natomiast, kiedy ktoś już został zatrzymany i/albo ma zarzuty, wówczas nie można publikować jego wizerunku.

 3. Krek 5 października, 2020 at 3:01 pm - Reply

  A mogła wziąć tylko 2 i było <500pln i sprawy by nie było

Dodaj komentarz

*
*