Reklama

Koncert Radzimira Dębskiego w NOSPR – Rusza Sprzedaż Biletów

Grzegorz Żądło
Jutro (tj. 19 grudnia) ruszy sprzedaż biletów na koncert, w którym wystąpią m.in. Miuosh, Joka, Jan Skrzek oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Całość aranżuje Radzimir Dębski. Koncert w wielkiej sali NOSPR rozpocznie się 6 marca o godz. 20.

Bilety można będzie kupić wyłącznie w kasach NOSPR i na stronie www.nospr.org.pl. Biorąc pod uwagę zainteresowanie fanów, wyrażane choćby na fanpage’ach głównych aktorów wydarzenia, zdobycie wejściówki może być trudne. Jak mówi główny organizator koncertu, Krzysztof Krot, całość będzie oparta przede wszystkim na twórczości Miuosha. – Wszystkie aranże robi Radzimir Dębski. Nad materiałem pracuje od pół roku i powoli zbliża się do końca.  Znając jego twórczość, można się spodziewać niezłego „przekładańca” – mówi Krot.

Prawdopodobnie to może być jeden z pierwszych występów (przynajmniej w Polsce) orkiestry symfonicznej w pełnym składzie i artystów sceny hip-hopowej. Oprócz Miuosha będzie to na pewno Joka.  Zagra też Jan Skrzek. Jak informuje Krzysztof Krot, trwa ustalanie szczegółów odnośnie kolejnych gości.

Bilety na koncert w NOSPR kosztują 75, 80 i 85 zł.

Zdjęcie: www.nospr.org.pl


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*