Reklama

Koncert flamenco w Hotelu Katowice. W przerwie hiszpański poczęstunek

To będzie pierwszy na Śląsku koncert 360. – Zobacz artystę z bliska, przeżyj koncert tak jakbyś był na scenie, poznaj hiszpańskie rytmy flamenco, zakosztuj muzyki i tańca z Półwyspu Iberyjskiego – reklamują organizatorzy.

W niedzielę 27 stycznia o godz. 18 w Sali Tarasowej Hotelu Katowice rozpocznie się nietypowy koncert. Wystąpią: Michał Czachowski, Agnieszka Malicka i Grzegorz Skiba.
Michał Czachowski to polski gitarzysta flamenco, architekt i publicysta. Autor folkowej płyty Indialucia. W 2004 oraz 2005 został uznany przez pismo Gitara i Bas najlepszym gitarzystą flamenco. Jego debiutancki album został nagrodzony nagrodą Wirtualne Gęśle oraz Folkowy Fonogram Roku i został nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka 2006. Album wydany był również w 2007 w USA i dotarł do 2. miejsca wśród najlepszych albumów world music. Założyciel zespołu muzyki flamenco Viva Flamenco oraz międzynarodowego projektu Indialucia. W obu składach nagrywał dla stacji telewizyjnych i radiowych oraz muzykę do filmów Święci z Bostonu 2: Dzień Wszystkich Świętych i „Naked in Ashes”.

Jednak muzyka to nie wszystko. W przerwie koncertu goście będą mogli skosztować poczęstunku na hiszpańską nutę. Dla każdego uczestnika będzie paella, tortilla, tapas i tarta z jabłek.

Bilety na koncert kosztują 115-135 zł. Dla czytelników portalu Katowice24.info Hotel Katowice przygotował specjalną zniżkę w wysokości 30%. Żeby kupić bilety z rabatem trzeba wejść TUTAJ i w polu Posiadasz kupon rabatowy? wpisać hasło: katowice24.infoflamenco. Zniżkę dostanie 15 pierwszych osób, które podadzą poprawne hasło.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*