Reklama

Rozdajemy wejściówki na 90′ Festival w Dolinie Trzech Stawów

Redakcja
Podróż do przeszłości, a dokładniej do lat 90-tych w Dolinie Trzech Stawów. Po raz pierwszy w Katowicach będzie można usłyszeć największe gwiazdy tamtych czasów. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne wejściówki.

W najbliższą sobotę będzie można powspominać, ale przede wszystkim potańczyć do hitów lat 90′. Impreza pod nazwą 90′ Festival odbędzie się po raz czwarty, a po raz pierwszy w Katowicach. Na scenie w Dolinie Trzech Stawów wystąpi 10 artystów. Przed katowicką publicznością zagrają i zaśpiewają m.in. DJ Marco, Real McCoy, Fun Factory czy DJ Quicksilver. Jednak fani będą najprawdopodobniej czekać najbardziej na dwóch ostatnich artystów, Scootera i Da Hoola. Tańczyć będzie można już od godziny 16.30, a impreza potrwa do 1 w nocy. Bilety kosztują od 49 zł do 79 zł. Więcej informacji o festiwalu można znaleźć TUTAJ.

 

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na 90′ Festival. Informacja o tym co trzeba zrobić, żeby ją zdobyć, znajdzie się w naszym newsletterze, który wyślemy w czwartek o godz. 10. Osoby, które nie są jeszcze zapisane do newslettera, mogą to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*