Reklama

Koncert disco polo na Stadionie Śląskim. Będą utrudnienia na os. Tysiąclecia

Redakcja
Impreza współorganizowana przez marszałka województwa śląskiego i telewizję Polsat coraz bliżej. W związku z wydarzeniem na Stadionie Śląskim, będą spore utrudnienia w ruchu. Zwłaszcza dla mieszkańców os. Tysiąclecia.

Niedawno ogłoszona majówkowa impreza na Stadionie Śląskim już w czwartek. Na scenie 2 maja wystąpią zagraniczni wykonawcy, tacy jak: zespół Alphaville, Fun Factory, Kate Ryan czy Danzel. Będą też polscy wykonawcy disco polo: Weekend, Boys, Bayer Full, MIG, Masters i Łobuzy. Impreza Polsatu, którą współorganizuje województwo śląskie, rozpocznie się wieczorem. Jednak już wcześniej kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.
Podobnie jak w przypadku poprzednich imprez masowych na Stadionie Śląskim, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Od około godziny 15.00 nastąpi wyłączenie możliwości wjazdu na osiedle Tysiąclecia z ul. Chorzowskiej oraz wyjazdu z osiedla na ul. Chorzowską. Na każdym wylocie z osiedla w kierunku ul. Chorzowskiej będą stały patrole straży miejskiej i policji. Wjazd będzie możliwy wyłącznie dla pojazdów pogotowia ratunkowego, policji i straży pożarnej. Autobusy i tramwaje będą kursować bez zmian.

Od samego rana na os. Tysiąclecia będą widoczne dodatkowe patrole Straży Miejskiej. Strażnicy mają dopilnować, żeby nie było samochodów zaparkowanych niezgodnie ze znakami. Poza tym wzdłuż ul. Chorzowskiej – na odcinku od ul. Złotej do granicy z Chorzowem – zostaną wprowadzone dodatkowe zakazy zatrzymywania i postoju. Tak samo będzie na ul. Brackiej , od zjazdu z DTŚ-ki do ul. Chorzowskiej. Kierowcy, którzy zaparkują auto w niedozwolonym miejscu, muszą się liczyć z odholowaniem go na swój koszt.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*