Reklama

Kolizja w centrum Katowic. Policjant przejechał na czerwonym świetle

Ł. K.
Kolizja z udziałem policyjnego samochodu w centrum miasta. Nieoznakowany radiowóz zderzył się z samochodem osobowym. Wszystko wskazuje na to, że zawinił funkcjonariusz. Nikomu nic się nie stało.

Jadąca w kierunku Chorzowa skoda octavia, uderzyła w samochód na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Stęślickiego. Kierująca daewoo lanos wjeżdżała na skrzyżowanie, jechała od strony ul. Grundmanna w kierunku ul. Stęślickiego. W tym samym momencie ruszyła skoda. O godzinie 13.21 policjanci odebrali zgłoszenie o zdarzeniu. Nikt nie ucierpiał, ale ruch był utrudniony. W kierunku Chorzowa kierowcy mogli jechać jedynie prawym pasem.

Jak ustalili policjanci, do zderzenia doszło z winy jednego z kierowców. Okazuje się, że skodą kierował policjant ze Szkoły Policji w Katowicach. Nieoznakowany radiowóz miał przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nadal trwają czynności policji na miejscu. Ruch na skrzyżowaniu jest bardzo wolny.


Tagi:

Komentarze

  1. mauser 1 marca, 2018 at 9:54 pm - Reply

    Zwykła stłuczka, nikomu nic się nie stało. To zamiast ściągnąć samochody z ulic żebym nie musiał stać w korku jadąc od sokolskiej. To nazjeżdżało się jakiejś wewnętrznej psiarni i debatowali chyba już jak najlepiej się wykazać krając tego co kierował.

Dodaj komentarz

*
*