Reklama

Poranna kolizja na DTŚ-ce. Korek sięgał aż do Chorzowa

fot. Natalia Kowalczyk.

Redakcja
Zderzenie samochodów na DTŚ-ce. Wjazd do Katowic jest utrudniony, bo jezdnia została częściowo zablokowana przez uszkodzone pojazdy.

Wtorek rozpoczął się kolizją na odcinku, na którym często dochodzi do zderzeń. W Katowicach przed godziną 8.00 na DTŚ-ce doszło do kolizji. Wydarzyła się ona na wysokości wiaduktu w ciągu ulicy Jana Pawła II. Kierowcy informowali, że zderzyły się trzy samochody. Jednak policja potwierdziła, że w kolizji brały udział dwa auta. Samochody, opel i toyota, są mocno potłuczone. Wiadomo już jaka jest przyczyna wypadku. Jedna z kierujących osób nie zachowała należytej ostrożności. Kobieta najechała na tył jadącego przed nią samochodu. Sprawczyni pojechała na badania szpitala, ale poza tym nikomu nic się nie stało.

Początkowo DTŚ-ka zaczęła się mocno korkować. W pewnym momencie kolejka do wjazdu do Katowic miała już prawie 2 km. Po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia ruch powinien już wracać do normy. Samochody zostały ściągnięte na pobocze i odblokowano wszystkie pasy ruchu w tym miejscu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*