Reklama

Kina plenerowe w Katowicach. Ruszył sezon na seanse na leżakach

Ł. K.
Jedno kino plenerowe działa już od początku czerwca, a drugie zacznie wyświetlać filmy za kilka dni. Mieszkańcy mogą wziąć udział w darmowych seansach na leżakach w dwóch lokalizacjach. Na pl. Miarki pokazy odbywają się prawie codziennie, a przy MCK filmy będą wyświetlane raz w tygodniu.

Od trzech tygodni w Katowicach trwają seanse na leżakach. 7 czerwca ruszyło Kino Perła. Do końca wakacji, do 27 sierpnia, na pl. Miarki widzowie zobaczą w sumie aż 58 filmów. W programie znalazły się mniej i bardziej znane filmy. Zostały one podzielone na kilka cykli tematycznych. Do wyboru są m.in. filmy z dzielnymi kobietami w roli głównej, polskie produkcje, historie poruszające temat wojny czy komedie. W środę zostanie wyświetlony film pt. „Atomic Blonde”, opowiadający o tajnej agentce MI6. Seansy odbywają się od środy do niedzieli, zawsze o godz. 21.00. Aktualny program Kina Perła można znaleźć TUTAJ.

Kolejna propozycja to kino Antyradia. W czasie wakacji na placu pomiędzy Spodkiem a MCK stanie duży ekran. Pierwszy seans odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 30 czerwca. Wyświetlony zostanie hit Marvela sprzed 3 lat, czyli „Deadpool”. Film łączy w sobie komedię, akcję i sci-fi. Pokazy filmowe z leżakami zaplanowano aż do 1 września. Seanse raz w tygodniu, w niedziele, będą zaczynały się zawsze o godz. 20.30. Przed każdym seansem będą organizowane konkursy z nagrodami. Wszystkie wydarzenia w ramach cyklu kino Antyradia są dostępne TUTAJ. Poniżej pełny program kina przed MCK.

7 lipca – Bohemian Rhapsody
14 lipca – Wilk z Wall Street
21 lipca – Minionki rozrabiają
28 lipca – Alibi. com
4 sierpnia – Logan
11 sierpnia – Kryptonim U.N.C.L.E.
18 sierpnia – Iluzja
25 sierpnia – Mad Max: Na drodze gniewu
1 września – Green book.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*