Reklama

Katowice organizują jubileusz zespołu Feel

Zespół Feel. Źródło: www.facebook.com/PiotrKupichaFeel.

G. Ż.
Miasto Ogrodów zorganizuje jubileusz 10-lecia zespołu Feel. Katowice są jedynym sponsorem imprezy. Koncert będzie kosztować 70 tys. zł. Bilety są do kupienia w internecie i w punktach stacjonarnych.

Pochodzący z Katowic zespół zadebiutował na polskiej scenie muzycznej w 2007 roku. Popularność zapewnił mu utwór „A gdy jest już ciemno”, który szerokiej publiczności Feel zaprezentował podczas festiwalu w Sopocie. Grupa szybko wylansowała inne hity, m.in. „Jak anioła głos”, „Mój dom”, „No pokaż na co cię stać”, „Pokonaj siebie. „Pokaż mi niebo” czy „W odpowiedzi na twój list”.

Liderem i założycielem zespołu jest Piotr Kupicha. Od samego początku grają z nim Michał Nowak (basista), Łukasz Kożuch (keyboardzista) i Michał Opaliński (perkusista).

Koncert w sali Miasta Ogrodów (dawny GCK, Plac Sejmu Śląskiego) odbędzie się 8 października o godz. 19. W całości sfinansuje go miasto. Impreza będzie kosztować 70 tys. zł. W tej kwocie mieści się też honorarium dla zespołu. Wpływy z biletów trafią do instytucji Miasto Ogrodów. Wejściówki kosztują 20 i 30 zł. Można je kupić w internecie w ticketportal.pl, ticketpro.pl i kupbilecik.pl, a także w wyznaczonych punktach sprzedaży (m.in. w Mieście Ogrodów i salonach Empik).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*