Reklama

KAMP! na dwóch darmowych koncertach w Katowicach

Koncert KAMP! podczas Tauron Nowa Muzyka 2019. Fot. Damian Kramski.

Ł. K.
Popularny KAMP! zagra dzisiaj i jutro w Katowicach. Po szalonym występie na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka zespół wraca do Katowic. W Fabryce Porcelany i na Dolinie Trzech Stawów artyści zagrają na dwóch darmowych koncertach. Za drugim razem w okrojonym składzie.

KAMP! po miesiącu od energetycznego występu podczas 14.edycji Tauron Nowa Muzyka wraca do Katowic. Dobrze znany, nie tylko fanom muzyki klubowej, zespół zagra w piątek i sobotę w dwóch różnych miejscach. KAMP! od momentu debiutu w 2012 roku stał się popularny nie tylko w Polsce. Zespół ma na swoim koncie trasy po USA i Wielkiej Brytanii, Czechach i Słowacji. Muzycy pojawią się w ciągu dwóch dni na dwóch koncertach w dwóch różnych imprezowych miejscach. Najpierw, w piątek, zagrają w pełnym składzie w Fabryce Porcelany. Różnorodność gatunkowa i energia na scenie. Tak w skrócie można opisać to, co z pewnością zaserwują katowickiej publiczności. Koncert w ramach Chińskiego Targu Nocnego rozpocznie się o godz. 21.00. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Dzień później, w sobotę, wystąpią w nowej, bardziej klubowej wersji. Beskres to pomysł dwójki członków zespołu – Michała Słodowego i Radka Krzyżanowskiego. To propozycja dla fanów nieco mocniejszych elektronicznych brzmień. Dj-ski duet zagra w Woda Beach Bar w sobotę o godzinie 20.00. Wejście na tę imprezę również jest bezpłatne. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*