Reklama

Kabarety w Parku Zadole. Pierwsze darmowe wydarzenie w tym tygodniu

Redakcja
Rusza cykl kabaretowych wieczorów w Katowicach. Znani z telewizji artyści kabaretowi wystąpią na scenie amfiteatru w Parku Zadole. Jako pierwsza swój program zaprezentuje Katarzyna Pakosińska.

Kabaretowe wieczory w Parku Zadole to projekt realizowany z Budżetu Obywatelskiego pod nazwą „Rety, rety, na Zadolu kabarety”. Cykl czterech spotkań zaplanowano w maju, lipcu i sierpniu. Na scenie amfiteatru wystąpią znani z telewizji artyści kabaretowi. Jako pierwsza swój program „Trzy dekady śmiechu” zaprezentuje Katarzyna Pakosińska. Artystka z Warszawy jest znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Jej występ odbędzie się 20 maja w trakcie Święta Kwitnących Głogów. W kolejnych miesiącach kolejne kabarety.

1 lipca wystąpią Krzysztof Respondek (godz. 17.00) oraz Dariusz Niebudek i Beata Zarembianka w programie „Ni pies ni wydra” (godz. 18.30). 22 lipca Kabaret K2 z programem „Jedziemy po bandzie” (godz. 17.00), a 25 sierpnia „Bardzo fajny program” zaprezentuje Kabaret pod Wyrwigroszem (godz. 17.00). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*