Reklama

Jedzenie, muzyka i pokazy filmowe. Ruszają cotygodniowe imprezy na tarasach Spodka

Redakcja
Pierwsza popularna letnia miejscówka wraca po przerwie. W centrum Katowic rusza dzisiaj Centrum Kato. To nocny market na tarasach Spodka.

Dzisiaj rozpoczyna się cotygodniowy nocny market w centrum Katowic. Organizatorzy chcą przyciągnąć mieszkańców tym samym, co zwykle – jedzeniem, muzyką, kinem plenerowym i targami. W pierwszy weekend będzie tu można zjeść pizzę, frytki, burgery i podpłomyki. Poza tym nie zabraknie napojów, zwłaszcza tych z procentami. – Zaproponujemy strefę relaksu, darmową kulturę, dobrze zaopatrzone bary i street food w lokalnym wydaniu. Co więcej, zadbamy o swobodną atmosferę letniego rauszu, z której jesteśmy znani oraz zapewnimy szereg atrakcji: od koncertów i setów dj’skich, przez seanse kina plenerowego, aż po wydarzenia towarzyszące w formie targów roślinnych czy mody vintage – mówi Oskar Olszewski z Centrum Kato.
Przez cały nadchodzący weekend dla uczestników dostępna będzie strefa gastro. W piątek zagrają Dj West, Dj Dred oraz BackStreet Noize, a w sobotę o godz. 20.00 wystąpi Ferbi NTE.

Centrum Kato będzie otwarte w godzinach 16.00-24.00 (środy i czwartki), 16.00-02.00 (piątki i soboty) oraz od 14.00 do 24.00 w niedziele. Aktualności dotyczące wydarzeń na tarasach Spodka można sprawdzać TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*