Reklama

Filmy o jedzeniu i degustacje w Galerii Libero

Redakcja
To będzie kolejne impreza na placu przy Galerii Libero. W sobotę rozpoczyna się Films For Food Festival. Przez cztery kolejne soboty będzie można m.in. obejrzeć filmy o tematyce kulinarnej, spróbować różnych dań i wziąć udział w spotkaniach z zaproszonymi gośćmi.

Films for Food Festival na Placu do radości to cykl czterech wydarzeń składających się z pokazów najlepszych filmów dokumentalnych i fabularnych o tematyce kulinarnej. Każdy seans poprzedzi aperitivo: powitalne napoje i przekąski inspirowane filmami.

W sobotę 13 lipca będzie można zobaczyć „Smak Curry”. To historia dwojga ludzi pragnących nadać życiu smak i jednocześnie dobry obraz życia w Indiach.

Gościem specjalnym najbliższego wieczoru cyklu będzie MOHAMMAD EHSAN MUTTALIB – restaurator, właściciel trzech lokali z kuchnią indyjską na Śląsku i Zagłębiu. Urodzony w Bangladeszu, od 2002 mieszka w Polsce, a swój biznes gastronomiczny prowadzi od 7 lat.

W kolejne weekendy odbędą się pokazy filmów:

• Noma: My Perfect Storm (20.07)

• W obronie jedzenia (27.07)

• Chef Flynn (3.08)

Wszystkie spotkania i seanse odbywać się będą na Placu do radości przed Libero lub w razie niepogody – wewnątrz kompleksu przy Kościuszki 229. Początek o 19:00.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*